Led na wesele

Napis led na wesele, który rozświetli każde przyjęcie

Ślub to wyjątkowy moment w Twoim życiu, którego nigdy nie zapomnisz. Narzeczeni dokładają wszelkich starań, aby przygotować przyjęcie, o którym goście będą wspominać przez wiele lat. Odpowiednia sala weselna, kreacje, stroje, menu, DJ lub zespół, atrakcje dla dzieci – to wszystko trzeba przygotować. Czasami jednak, gdy młodzi ludzie zaglądają do przygotowanego pokoju, coś im umyka. Coś, co stworzy magiczną atmosferę i niepowtarzalną atmosferę. Ten brak z powodzeniem uzupełnią dekoracje w postaci oświetlenia, jak np. napisy LED na wesela. Dzięki świetlistemu tekstowi sala weselna i cała ceremonia nabierze niebanalnego charakteru i odzwierciedli osobowość Młodej Pary.

Czym jest napis LED na wesele?

Zastanawiasz się, czym dokładnie jest taka dekoracja i w jaki sposób. Jest to stosunkowo nowa technologia w branży ślubnej, jednak grono jej miłośników stale się powiększa. Następnie elewacja pokryta jest nieprzezroczystą białą pleksiglasem. Technologia ta stała się niezwykle popularna ze względu na niemal nieograniczone możliwości projektowania i tworzenia niestandardowych dekoracji. Aby się o tym przekonać, wystarczy spojrzeć na posty opublikowane pod hashtagiem #napisled na Instagramie. Jasne kreski doceniają nie tylko influencerki, ale także wszystkie pary, które chcą, by ich małżeństwo dosłownie lśniło.

Jaka jest różnica między szyldem led a neonem?

Nawet jeśli do tej pory nie słyszałeś terminu „weselne oświetlenie ledowe”, na pewno się z nim spotkałeś. Chociaż te dwa terminy są używane zamiennie przez wiele osób, nie należy ich mylić. Neon to znacznie starsza technologia. Został opracowany w 1910 roku przez Francuza Georgesa Claude’a. Szczytowy okres wykorzystania neonów w reklamie zewnętrznej w Polsce przypadł na lata 60. i 70. XX wieku. XX wieku, ale obecnie przeżywają coś w rodzaju odrodzenia. Jak powstają? Gorące szkło, które staje się giętkie, jest formowane w pożądany kształt. Następnie wypełnia się je klejem i posypuje fosforem. Jest to puder o właściwościach pozwalających świecić neonom. W dzisiejszych czasach, ze względu na istnienie wielu nowszych i bezpieczniejszych technologii, neonów używa się rzadko, np. na weselach.

Jaki napis wybrać na wesele?

Młode Pary często decydują się na umieszczenie napisu LED na wesele w honorowym miejscu, czyli na ścianie za swoim stołem. Niestandardowe oświetlenie LED wyświetlające miłosne motto lub slogan sprawi, że pokój będzie wyglądał bardzo romantycznie, zwłaszcza gdy inne światła są przyciemnione. Jasny tekst, taki jak PS Kocham Cię, Razem lepiej czy Wszystko, czego potrzebujesz to miłość, od razu wywoła uśmiech na twarzach gości, a Państwo Młodzi również mogą wyrazić swoją miłość, czując w ten sposób jego ciepło. Napis LED na wesele ma niezapomnianą zaletę. To idealne tło do zdjęć. Fotografowie uwielbiają bawić się światłem, więc z pewnością uchwycą chwile, aby uczynić je jeszcze bardziej magicznymi.

Jak być może widziałeś, napisy ślubne LED to hit. Hit w branży ślubnej istnieje nie bez powodu . Wszystkie Pary Młode marzą o tym, aby przyjęcie weselne było najwspanialszym momentem ich dotychczasowego życia. Dzięki napisom LED jest to możliwe.

Jak to działa?

1. Zamów wybraną dekorację

Aby zarezerwować nasze dekoracje należy napisać do nas maila lub skontaktować się telefonicznie.

2. Poczekaj na potwierdzenie

Potwierdzenie przyjęcia rezerwacji przesyłamy w ciągu 48 godzin.

3. Zapłać

Wraz z mailem potwierdzającym rezerwację przesyłamy dane do przelewu należności (zapłać najpóźniej 14 dni przed wysyłką/odbiorem).

4. Transport dekoracji

Opcje są dwie: odbiór własny w naszej siedzibie bądź wysyłka kurierem. Zamówienia wysyłane nadawane są na kilka dni przed planowaną imprezą.

5. Gotowe! Hura!

Nasze dekoracyjne napisy led są już u Ciebie! Wystarczy wybrać miejsce i cieszyć się nietypową ozdobą przyjęcia.

6. Zwrot dekoracji

Opcje są dwie: zwrot osobisty w siedzibie naszej firmy bądź wysyłka kurierem.

Wynajem Napisów świetlanych | Podkreśl urok swojej uroczystości! Wynajmij napisy LEDowe – eleganckie, nowoczesne, niezapomniane!

Menu Główne

Polecajki

FaceBook

© 2023 Stworzone przez DragonMedia.pl – Wszelkie prawa zastrzeżone.